سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

مشکلات مبلغان دینی بررسی و برطرف می‌شود. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

مشکلات مبلغان دینی بررسی و برطرف می‌شود.


مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات گفت: سازمان تبلیغات در زمینه اعزام مبلغ به مناطق محروم و نیازمند فعالیت می‌کند و خود را موظف می‌داند نیازهای مختلف مبلغان را برطرف کند.

مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات در قم:

 حجت الاسلام علی دارابی در دیدار با آیت الله نوری همدانی با اشاره به اهمیت تبلیغ دین و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان تبلیغات در راستای نشر علوم دینی در مناطق محروم اظهار داشت: مبلغان با حضور در مناطق محروم به ارائه مشاوره‌های دینی به جوانان و نوجوانان می پردازند.

مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات با اشاره به اقدامات سازمان تبلیغات در راستای نشر علوم دینی افزود: سازمان تبلیغات در زمینه اعزام مبلغ به مناطق محروم و نیازمند فعالیت می‌کند و خود را موظف می‌داند نیازهای مختلف مبلغان را برطرف کند.

وی با اشاره به لزوم نشر معارف دینی گفت: روستاهای محروم نیازمند اعزام مبلغ هستند که وظیفه داریم با اعزام طلاب به مناطق محروم این نیاز را رفع کنیم و آن‌ها را از معارف اهل بیت (ع) سیراب کنیم.

دارابی بیان کرد: در آستانه ماه محرم و موسم تبلیغ هستیم که باید اهتمام لازم در زمینه رفع محرومیت‌های علمی روستاها توسط مبلغان انجام شود، قطع شهریه و کمبود امکانات از جمله مشکلاتی است که مبلغین با آن روبرو هستند که در این زمینه نیازمند همکاری مسئولان هستیم./تسنیم

آدرس کوتاه :