سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

نشست مدیران باشگاه صبای قم و محجوب برگزار شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

نشست مدیران باشگاه صبای قم و محجوب برگزار شد


نشست مدیران باشگاه صبای قم و سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان و متقاضی خرید باشگاه صبا به منظور تعیین تکلیف این باشگاه برگزار شد.

در استانداری قم؛

در جلسه مشترک هیئت‌مدیره باشگاه صبا و استانداری قم با سیروس محجوب متقاضی سرمایه‌گذاری در باشگاه صبا که به صورت خصوصی برگزار شد، طرفین راهکارهای نهایی کردن حضور بخش خصوصی در صبا را بررسی کردند.

در این نشست هیئت‌مدیره باشگاه صبا در مورد شروط واگذاری صبا با سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان انزلی به بحث و تبادل نظر پرداختند و شنیده‌ها حاکی از توافق نهایی محجوب با باشگاه صبا است.

بر اساس توافق محجوب و باشگاه صبای قم، قرار است 80 درصد سهام باشگاه صبای قم در اختیار محجوب و 20 درصد باقی‌مانده در اختیار استانداری قم قرار گیرد و براساس همین نسبت، محجوب می‌تواند سرمربی و مدیرعامل باشگاه را انتخاب و معرفی کند.

موضوع نماینده لیگ برتری فوتسال قم که در 2 فصل پیش با نام ماهان تندیس در لیگ برتر حاضر بود نیز در این نشست مطرح شد که تصمیم‌گیری در مورد آن به پس از تعیین تکلیف صبا موکول شده است.

نماینده لیگ برتری فوتسال قم نیز همراه با باشگاه صبای قم به سیروس محجوب پیشنهاد شده است اما محجوب درباره این تیم هنوز تصمیمی نگرفته است اما تحت پوشش قرار گرفتن نماینده فوتسال قم توسط محجوب دور از ذهن نیست.

پیش‌بینی می‌شود اعلام مالکیت سیروس محجوب طی چند روز آینده به صورت رسمی از سوی باشگاه صبای قم اعلام شود و صبا بلافاصله تمرینات خود را آغاز کند.

آدرس کوتاه :