جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پیروزی قاطع تیم والیبال سفیر قم برابر شهدای ۱۵ خرداد پیشوا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیروزی قاطع تیم والیبال سفیر قم برابر شهدای ۱۵ خرداد پیشوا


تیم والیبال سفیر قم در نخستین دیدار خود در مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور در قم گام نخست را محکم برداشت و برابر شهدای ۱۵ خرداد پیشوا پیروی قاطعی کسب کرد.

لیگ یک والیبال؛

مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور از عصر جمعه با حضور 6 تیم در سالن شهید رضاییان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم آغاز شد و در دومین مسابقه برگزار شده تیم سفیر قم برابر حریف خود پیروز شد.

در دومین دیدار این رقابت‌ها تیم‌های سفیر قم و شهدای 15 خرداد پیشوا به مصاف هم رفتند که در این مسابقه نماینده قم موفق شد در 3 ست پیاپی حریف خود را مغلوب کند.

در این مسابقه و در ست نخست تیم سفیر قم موفق‌تر از حریف خود عمل کرد و در سایه اشتباهات تیم 15 خرداد پیشوا در سرویس و عدم هماهنگی در استفاده از توپ‌های قدرتی در ‌‌نهایت 25 بر 21 به پیروزی رسید.

در ست دوم با وجود اینکه تیم شهدای 15 خرداد پیشوا در مقطعی از ست از حریف خود پیش افتاد اما در اواخر این ست، اشتباهات تیم شهدای 15 خرداد پیشوا افزایش یافت و سفیر قم با بهره وری از این شاتباهات، 25 بر 20 در این ست پیروز شد.

در ست سوم، سفیر قم باز هم با ارائه یک بازی پخته و بر‌تر اجازه قدرت نمایی به حریف نداد البته شهدای 15 خرداد پیشوا باز هم بازی پایاپایی با سفیر انجام داد اما تمرکز قمی‌ها در این ست پیروزی این تیم را با حساب 25 بر 21 به سود سفیر رقم زد.

بدین ترتیب سفیر قم گام نخست را در این رقابت‌ها محکم برداشت تا با امیدواری بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی و حفظ جام در خانه به میدان برود.

در این مسابقات تیم‌های سفیر قم، مناطق نفت خیز جنوب، شهدای 15 خرداد پیشوا، شهرداری اراک، عقاب نیروی هوایی تهران و لاستیک بارز کرمان حضور دارند.

این مسابقات به صورت دوره‌ای و تک بازی به میزبانی سالن شهید رضاییان قم برگزار می‌شود تا پس از پایان این مسابقات قهرمان لیگ دسته اول والیبال کشور مشخص شود.

این در حالی است که تیم والیبال سفیر قم در 2 دوره اخیر این مسابقات عنوان قهرمانی را به دست آورده و در پی دفاع از این عنوان است.

آدرس کوتاه :