سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

پیشرفت تنیس‌ روی‌ میز قم به صورت علمی در جریان است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

پیشرفت تنیس‌ روی‌ میز قم به صورت علمی در جریان است


رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم گفت: پیشرفت این رشته ورزشی در قم به واسطه برخورداری از مربیان با دانش و تحصیلکرده در رشته تنیس روی‌ میز در جریان است.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم:

 

محمد عموئیان امروز در قم، اظهار کرد: موفقیت در کسب مجوز صعود به جمع نفرات برتر تنیس روی‌ میز نونهالان کشور نشان می‌دهد که هیئت پینگ‌پنگ در مسیر رشد و توسعه این رشته ورزشی عملکرد خوبی در زمینه سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه داشته است.

وی ادامه داد: از یک سو برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری صحیح و اصولی بر روی رده‌های سنی پایه به منظور رشد و توسعه این رشته ورزشی ضروری است و از سوی دیگر باید به صورت هدف‌مند و برنامه‌ریزی شده از نیروی انسانی متخصص با هر رده سنی استفاده کرد.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم تاکید کرد: به دلیل اینکه هم از نیروی انسانی با دانش در بخش مربیگری تنیس روی‌ میز قم خوب استفاده کرده‌ایم و هم اینکه از امکانات موجود در این رشته ورزشی به خوبی بهره‌برداری شده امروز شاهد موفقیت چهره‌ مستعد و آینده‌دار پینگ‌پنگ قم در مسابقات نونهالان کشور هستیم.

وی یادآور شد: به لطف خدا این پیشرفت را در هر دو بخش آقایان و بانوان و در تمام رده‌های سنی داشته‌ایم و بخش بانوان هیئت نیز با یک مجموعه فعال و تلاش‌گر سعی در رشد و توسعه تنیس روی‌ میز قم از طریق سرمایه‌گذاری روی رده‌های سنی پایه دارند.

عموئیان تصریح کرد: یکی از مهمترین رموز موفقیت در بخش قهرمانی این رشته ورزشی برگزاری منظم مسابقات استانی و تورنمنت‌ها به مناسبت‌های مختلف سال و همچنین اعزام‌ به رقابت‌های کشوری شامل لیگ و قهرمانی تنیس روی‌ میز کشور است که ما سعی کرده‌ایم این مهم را در هیئت لحاظ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه برگزاری مسابقات چهارجانبه تنیس روی‌ میز بانوان در شهر مقدس قم با حضور چهره‌های مستعد و آینده‌‌دار این رشته از قم و چند شهر دیگر اگر چه با قهرمانی یکی از تیم‌های میهمان همراه بود اما این خوبی را داشت که بر تجربه بازیکنان ما افزود.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم ابراز کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در هیئت و با همت و تلاش کادر اجرایی برگزار کننده این مسابقات، شاهد حضور پینگ‌پنگ‌بازانی از سه استان کشور در قم بودیم و این رقابت‌ها در بخش بانوان طراحی و به مرحله اجرا درآمد.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هیئت تنیس روی‌ میز، این مسابقات با حضور چهار تیم از استان البرز که دارای مقام نخست نونهالان کشور، تیم هیئت همدان دارنده عنوان سوم کشور در رده سنی نونهالان و دو تیم به نمایندگی از استان قم برگزار شد.

عموئیان بیان کرد: فعالیت در رده‌های سنی پایه یکی از مهمترین و اصلی‌ترین اولویت‌های هیئت تنیس روی‌ میز قم است، ضمن اینکه هیئت ما برای افزایش دانش و علم این رشته ورزشی بین مربیان و نیروی انسانی مرتبط در بخش‌های دیگر، موضوع آموزش را در سرلوحه مهمترین امور خود قرار داده است. / فارس

آدرس کوتاه :