سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در قم به میدان می‌روند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در قم به میدان می‌روند


رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در دیداری دوستانه در قم برابر تیم پیشکسوتان بهمن گلریز قم به میدان می‌رود.

عصر پنجشنبه؛

کریم بهرامی اظهار داشت: تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس این هفته به قم می‌آید تا روز پنج شنبه در قم مسابقه‌ای با تیم پیشکسوتان قم برگزار کنند در حالی که بازیکنان سال‌های دور استقلال و پرسپولیس در این تیم عضویت دارند.

وی افزود: این بازی با هدف گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر در ساعت ۱۸ روز پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت در زمین چمن ورزشگاه شهید حیدریان قم به انجام می‌رسد.

رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: تیم منتخب پیشکستوتان استقلال و پرسپولیس، نفراتی همانند سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور، محمد نوازی، امید روانخواه، بهروز رهبری فرد، محسن عاشوری، ادموند بزیک و علیرضا واحدی نیکبخت را در اختیار دارد.

بهرامی بیان داشت: احمد مومن‌زاده، ایوب اصغرخانی، رضا عزیزی، نیما نکیسا، اسماعیل حلالی، محمدرضا مهدوی، حسن روشن و مهدی مناجاتی سایر اعضای حاضر در فهرست اولیه تیم منتخب پیشکستوتان استقلال و پرسپولیس هستند که برای این مسابقه وارد قم می‌شوند.

وی عنوان کرد: تیم بهمن گلریز قم نیز از تیم‌های قدیمی دهه ۶۰ فوتبال قم است که در حال حاضر فعالیتی در لیگ‌های فوتبال قم ندارد و با بازیکنان سال‌های دور خود در مسابقات پیشکسوتان شرکت می‌کند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم افزود: برگزاری چنین مسابقاتی با حضور قهرمانان سال‌های دور فوتبال ایران نقش مهمی در ایجاد تحرک و شادابی در جامعه فوتبال قم و ورزش استان دارد.

آدرس کوتاه :