حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

آماده سازی عوامل سازمان برای حج تمتع 97 - روابط عمومی

 

 دوره توجيهي گروه اعزامي صدا وسيما به حج تمتع سال 97 به میزبانی مركز قم برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي صدا سيماي مركز قم ،‌دوره توجيهي گروه اعزامي صدا وسيما به حج تمتع 97 با حضور گروسي رئيس ستاد حج و زيارت صدا وسيماي جمهوري اسلامي ايران ،‌حجت الاسلام هوشيار كارشناس مناسك حج و اعضاي گروه اعزامي به حج تمتع97 در سالن شهداي مدافع حرم مركز قم برگزار گرديد.

حجت الاسلام هوشيار كارشناس مناسك حج در اين جلسه به تشريح مناسك حج پرداخت و با اشاره به اهميت يادگيري مناسك حج پيش از اعزام گفت: آموزش مناسك حج پيش از اعزام كمك مي‌كند اعضاي گروه با برنامه ريزي دقيق بهترين بهره را از اين سفر ارزشمند ببرند. 

گروسي رئيس ستاد حج وزيارت صدا وسيما پوشش مراسم حج97 در رسانه ملي را حائز اهميت وي‍ژه اي  دانست و عنوان كرد: توجه به حسياست هاي موجود ، ارائه محتواي مناسب، و پرداختن به موضوعات جديد و پرهيز از تكرار ارائه مطالب از موضوعاتي است كه بايد اعضاي اعزامي به حج97 مورد توجه قرار دهند.

گروسي با بيان اينكه ارائه كيفيت بالا در توليد محتوي در اين سفر از اولويت هاي تيم رسانه اي صدا وسيما است افزود: تحقيقات و داشتن اطلاعات از اين سفر معنوي لازمه كار تيم صدا وسيما است و حج97 براي اعضاي اين گروه پيش از اعزام آغاز مي‌شود.

بازديد از پژوهشكده حج و زيارت و موزه اين پژوهشكده، برگزاري جلسه تشكيل كارگروهها، حضور در كلاس‌هاي مناسك و اماكن حج،‌ مشاهده مستند روندحج96 و مستند رنگ آسمان، زيارت بارگاه مطهر حضرت معصومه سلام الله عليها و حضور در مسجد مقدس جمكران از برنامه هاي دوره توجيهي گروه اعزامي صدا وسيماي جمهوري اسلامي به حج تمتع سال 97 در سفر دو روزه به قم بود.

 

آدرس کوتاه :