حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۷

تدارك راديو قم براي ماه ضيافت الهي - روابط عمومی

 

 4برنامه زنده راديويي توسط معاونت صداي مركز قم به مناسبت ايام ماه مبارك رمضان روی آنتن رادیو قم می‌رود.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم ،  4برنامه زنده راديويي وي‍ژه ماه مبارك رمضان به كوشش معاونت صداي مركز قم شنوندگان رادیو قم را در رمضان 1439 همراهی می‌کند.

«شميم عجابت» وي‍ژه برنامه‌ي سحرهاي ماه رمضان است كه به تهيه كنندگي اميرحسين ياوري از ساعت 3 بامداد آغاز می‌شود و مخاطبان رادیو قم را در لحظات راز و نیاز سحر همراهی می‌کند.

«ماه من سلام» ويژه برنامه‌ي افطار ماه رمضان رادیو قم است  كه به تهيه كنندگي ناصر هاشمي و سيد محمد عظيمي از ساعت 19 پخش می‌شود. آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرها و استان های مختلف کشور و همینطور آداب و رسوم رمضانی کشورهای اسلامی دیگر در گفتگو با اتباع این کشورها که مقیم قم هستند از بخش‌های جذاب این برنامه است.

«جشن همراهي» ویژه برنامه‌اي ميداني از حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها)  است كه به تهيه كنندگي ناصر هاشمي هر شب  ساعت 22 در بین زائران و مجاوران کریمه اهل بیت می رود و لحظات شاد و معنوی را برایشان رقم می‌زند.

«ترتيل خواني قرآن كريم» نیز با حضور قاریان بین المللی و ممتاز کشور هر روز از ساعت 45/14 تا 16 از حرم مطهر به صورت زنده تقدیم مخاطبان روزه دار رادیو قم می شود.

خاطرنشان مي‌شود برنامه هاي صداي مركز قم از طريق موج راديويي اف . ام رديف 5/94 مگا هرتز ، موج راديويي اي.ام رديف 67/14 كيلوهرتز و از طريق گيرنده هاي ديجيتال و راديو نما قابل دريافت خواهند بود.

 

آدرس کوتاه :