رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دیدار استاندار قم از خبرگزاری صدا و سیما - روابط عمومی

 

 استاندار قم به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاري صدا وسيماي مركز قم بازديد كرد

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، ديدار صميمانه مهندس صادقي استاندار قم از خبرگزاري صدا وسيماي مركز قم شنبه 20 مرداد 97 با حضور حجت السلام لطفي نياسر مديركل،‌ شعباني معاون خبر، خبرنگاران و عوامل خبرگزاري  صدا وسيماي مركز قم انجام شد.

استاندار قم در نشست صميمي با عوامل و خبرنگاران خبرگزاري صدا وسيماي مركز قم ضمن تبريك روز خبرنگار گفت: خبرنگاران حلقه واسط مديران و مردم هستند و در اين راستا وظيفه خطير و سختي را بر عهده دارند.

صادقي با بيان اينكه لازمه مديريت صحيح پاسخگويي درست به رسانه است، عنوان كرد: مديران بايد پاسخگوي عملكردشان باشند و ارتباط با رسانه را به عنوان فرصتي براي انجام صحيح امور در نظر بگيرند.

وي تصريح كرد: از جريان آزاد اطلاعات بايد حمايت شود و مديري كه خواهان پيشرفت است بايد خود را در جريان نقد قرار دهد.

حجت الاسلام لطفي نياسر مديركل صدا وسيماي مركز قم در ادامه اين نشست با اشاره به لزوم آشنايي بيشتر روابط عمومي دستگاههاي اجرايي استان با خبر پيشنهاد كرد طي جلسه اي با حضور مسئولين روابط عمومي نهاد‌هاي اجرايي در صدا وسيماي مركز قم اين امر به وقوع بپيوندد.

مديركل صدا و سيماي مركز قم عنوان كرد: براي موضع گيري موضوعات مختلف استان در راستاي هم افزايي بيشتر بايد سياست هاي كلي استان به روشني با رسانه ها در ميان گذاشته شود همچنين قوانين مورد نياز مردم در جامعه بيش از پيش اطلاع رساني شود.

در اين نشست صميمي خبرنگاران خبرگزاري مركز قم پيشنهاد ها، راهكارها و درخواست هاي خود را براي اطلاع رساني دقيق و با سرعت موضوعات استان مطرح كردند.

همچنين در پايان اين نشست استاندار قم با اهداي لوحي به حجت الاسلام لطفي نياسر از زحمات شبانه‌روزي صدا و سيماي مركز قم در تهيه و انعكاس خبرهاي استان در رسانه ملي تقدير وتشكر كرد.

 

آدرس کوتاه :