حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

سحرگهان حرم قم روی موج شبکه سه - روابط عمومی

 

 ویژه برنامه زنده «سحرگهان حرم» در سحرهای ماه مبارک رمضان همزمان میهمان بینندگان شبکه استانی نور و شبکه سوم سیما شده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، ویژه برنامه زنده سحرهای ماه مبارک رمضان باعنوان «سحرگهان حرم» برای دومین سال پیاپی از شبکه استانی نور و شبکه سوم سیما به طور همزمان پخش می‌شود.

این برنامه که از ساعت 3 بامداد تا هنگام اذان و نماز صبح ادامه دارد با بخش‌هایی چون کارشناسی مذهبی با حضور کارشناسان شاخص برنامه‌های مذهبی صدا و سیما همچون حجج اسلام و المسلمین دکتر رفیعی،‌دکتر میرباقری، استاد فرحزاد، استاد ظهیری، استاد حسینی پور و استاد ماندگاری، مناجات و اجرای زنده دعای سحر توسط مداحان مشهور با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، تهیه کنندگی مجتبی مصدق و اجرای علی اسماعیلی روی آنتن می‌رود.

از جمله بخش های این برنامه که در سال گذشته با استقبال گسترده بینندگان شبکه سوم سیما در سراسر کشور مواجه شد بخش درخواست زیارت نیابتی توسط خادمین حرم حضرت معصومه سلام الله علیها از طریق ارسال پیامک بود که در شب های قدر به رکورد 22 هزار پیامک در یک شب رسید.

گفتنی است بنا به درخواست گسترده مخاطبان بخش های کارشناسی مذهبی این برنامه در پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیمای مرکز قم به نشانی Qom.irib.ir/sahargahan برای استفاده بینندگان قرار داده شده است.

آدرس کوتاه :