حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

نشست تعاملی مركز قم با نيروي انتظامي استان - روابط عمومی

 

 مديركل و معاونین و مديران مركز قم با فرمانده و مسئولان نيروي انتظامي استان قم ديدار و نشستی تعاملی برگزار كردند.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، مديركل و مديران مركز قم  با حضور در فرماندهي انتظامي استان قم در آستانه هفته نيروي انتظامي با فرمانده و مسئولان ناجاي استان قم ديدار و گفتگو كردند.

حجت الاسلام لطفي نياسر مدير كل صدا وسيماي مركز قم با اشاره به تعامل سازنده نيروي انتظامي استان با مركز قم گفت: مركز قم در راستاي فرهنگ سازي امنيتي و آموزشي همواره در پخش انيميشن ها و ميان برنامه هاي پليس تعامل مناسبي با ناجا داشته است.

وي افزود: انعكاس اخبار ناجا، پخش توليدات مشترك صدا وسيما و ناجا و پخش خبرهاي ترافيك در بخش‌هاي مختلف سيما و صداي مركز قم كه مورد توجه بينندگان نيز بوده است؛ ‌از ديگر همكاري‌هاي رسانه استانی با ناجا است.

مديركل مركز قم خاطرنشان كرد: بر اساس توافقات انجام شده، نيروي انتظامي در ساخت سريال  پليسي "شام آخر" كه در ارتباط با قاچاق کالا و مواد مخدر و انعکاس فعالیت‌های نيروي انتظامي است همكاري ويژه‌اي خواهد كرد.

سردار آقاخاني فرمانده نيروي انتظامي استان قم با بيان اينكه صدا وسيما همراه هميشگي ناجا بوده است گفت: صدا وسيما جايگاه مورد اطميناني بين مردم دارد و اين جايگاه همواره مورد استفاده نيروي انتظامي نيز بوده است.

وي افزود: صدا وسيما هميشه با پوشش اخبار پليس در راستاي حفظ امنيت و آرامش شهروندان به دور از بحث‌هاي سياسي ايفاي نقش كرده است.

سردار آقاخاني مجموعه صدا وسيما را سرباز خط مقدم جنگ نرم رسانه اي دانست و عنوان كرد: صدا وسيما توطئه دشمنان را در فضاي رسانه‌اي با تلاش شبانه روزي خنثي كرده است .

فرمانده ناجاي استان قم تصريح كرد: صدا و سيما به عنوان ديده بان مورد اطمينان ناجا عمل مي‌كند و در بحث‌هاي آموزشي امنيتي و پليسي و از بين بردن شايعات نقش بسزايي دارد.

وي خاطرنشان كرد: در وضعيت كنوني تصميمات به موقع و دقيق مجموعه صدا وسيما در تعامل با ناجا مي‌تواند در ايجاد آرامش و امنيت در جامعه نقش آفرين باشد.

 

آدرس کوتاه :