جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

همکاری صدا و سیمای مرکز قم در راه اندازی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس - روابط عمومی

 

 


همکاری صدا و سیمای مرکز قم در راه اندازی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس


همزمان با روز بسیج صدا و سیما مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم از آمادگی همکاری این مرکز در راه اندازی مرکز و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، همزمان با روز بسیج صدا و سیما، مدیر کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان قم همراه با جمعی از مدیران این بنیاد با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم دیدار کرد.

دراین دیدار سرهنگ احمد حسینی ضمن تبریک سالروز بسیج صدا و سیما از عملکرد مجموعه مدیران و همکاران صدا و سیما در موضوع دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت تشکر کردند.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس قم در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد در بخش‌های مختلف از جمله روند اجرایی مرکز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهر مقدس قم پرداخت و خواستار همکاری صدا و سیما برای مشاوره هنری و فنی و تشکیل بخش نقش رسانه قم در دفاع مقدس در موزه این مرکز شد.

حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر نیز ضمن خیر مقدم به مدیران محترم گفت: صدا و سیمای مرکز قم خانه شماست و ما افتخار میکنیم که در خدمت ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس به شمار آییم. وی افزود: کسانی در دفاع مقدس آمدند که خودشان را به ارزش‌های اسلامی پیوند زدند. قلم‌های ما شکسته است که بتوانیم از آن‌ها تعریف و تمجید کنیم.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم ضمن پر برکت خواندن ایام دفاع مقدس تصریح کرد: باید از برکات و فرهنگ ایثار و شهادت به جای مانده از آن دوران برای پیشبرد اهداف نظام بهره مند شد.

وی در پایان با استقبال از ساخت مرکز و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهر مقدس قم، مجموعه صدا و سیمای قم را برای هر کمکی در راستای ایجاد این مرکز آماده دانست.

آدرس کوتاه :