جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

سلام زندگی - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

سلام زندگی

سلام زندگی


Loading the player...

سلام زندگی

 

 

 

یافتن شادی در زندگی نیازی به جست‏وجوی زیاد ندارد. همین دور و برهاست و گاهی آنقدر به ما نزدیک که تصور آن برای ما مشکل است.باور کنید که شادی یک انتخاب درونی است و در آخر این شخص شما هستید که آن را انتخاب می‏کنید بی‏جهت نباید اوضاع و شرایط و کمبود امکانات و... را دلیل غم و غصه دائمی خود دانست

هنگامی که غم و غصه‏ای برای شما به وجود آمد همراه آن راه نروید و از دریچه غم به دنیا نگاه نکنید! خود را کنار بکشید و اجازه دهید کاروان غم و غصه از کنار شما بگذرد.

 

دل و وجود خود را از کینه خالی سازید و حتی بدترین مردم را دوست داشته باشید و برایشان از ته دل دعا کنید! غم و غصه بهانه می‏خواند اما شادی و نشاط این‏طور نیست!باید بدانید که شادی نمی‏تواند انفرادی باشد هر وقت غمگین شدید، چیزی به کسی ببخشید! یا کلامی محبت‏آمیز به کسی بزنید. حتی اگر می‏توانید با لبخند و نگاهی مهربانانه دل خسته‏ای را شاد کنید.

 

راضی و سپاسگزار باشید ثروتمند بودن خوب است و می‏تواند باعث شادی و نشاط شما و حتی دیگران نیز شود!

به یاد داشته باشید که فکر کردن با غصه‏ خوردن فرق دارد، غصه خوردن هیچ دردی را دوا نمی‏کند و فایده‏ای هم ندارد در حالی که با فکر کردن، راه‏هایی برای رفع نگرانی پیدا می‏شود.

 

در ضمن هیچ مشکلی تا ابد باقی نمی‏ماند، پس برای رفع یا فراموشی آن پیش‏قدم شوید تحرک و ورزش و ترک محیط غصه‏آور، تا حدودی می‏تواند التیام بخش وجود شما باشد امید آنکه همواره در زندگی شادکام باشید!

. از آنجا که روحیه امید ونشاط در ابتدای صبح برای مخاطب ضروری است.این برنامه با هدف ارتقا آگاهی هاو تعمیق باور عمومی مخاطبین برای رعایت نظم،قانون و هنجارهای دینی وسطح خیرخواهی و روحیه تعاون طراحی شده است.

برنامه سلام زندگی هر روز صبح ساعت 7 الی 8:30 از صدای استانی قم مهمان خانه های شماست.اجزای مختلف و متنوع برنامه شامل متن، موسیقی بی کلام،سرود ، ارتباط تلفنی، پیامک، گزارش از اماکن ورزشی ، بوستانها و...ارتباط با بخشها ، قسمت خبری ورزشی، استانی وکشوری می باشد..

 

 

اجزای این برنامه:

مجری، گزارش، ارتباط تلفنی، پیامک، روزنامه محلی، تغذیه و ورزش

 

عوامل این برنامه:

تهیه کننده: آقای احمدیان- هاشمی

نویسنده: خانم فراهانی- عبدالهی

گزارشگر: آقای اشرفی

اجرا: شاهین احمدیان

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.0 stars out of 5.