اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۶

کافه تئاتر

 

 

کافه تئاتر

  • تهیه کننده: آقای محسن کاظمی
  • گوینده:آقای نعمت الهی
  • هماهنگی: حسن نوروز زاده

از نظربرخی‌ کارشناسان مهم‌ترین مطالبات مردم را توسعه سیاسی و آزادی‌های سیاسی اجتماعی بیان می‌کنند، برخی‌ها عقیده دارند مهم‌ترین وبیشترین مطالبات مردم ناظر به مسائل اقتصادی و رفع معضلات اقتصادی و تورم وبیکاری و ایجاد اشتغال و فراهم آوردن زمینه ازدواج و مسکن و… می‌باشند.

ممکن است دیدگاه‌ها و ادعاهای متفاوت دیگری هم موجود باشد برای این که بتوانیم یک معیار ثابت و منطقی به دست دهیم تا بشود با آن مطالبات حقیقی مردم را مشخص کرد

اجرای اصول قانون اساسی قطعاً جزء مطالبات جدّی مردم است که تغافل از آن جز با هدف‌های غیر مقدس قابل توجیه نیست.

اصل سی و یکم: «داشتن مسکن متناسب با نیاز حق هر فرد و خانواده ایرانی است. دولت مکلف است با رعایت اولویت برای آن‌ها که نیازمندترند به خصوص روستانشینان و کارگران زمینه اجرای این اصل را فراهم کند.» طبق این اصل از وظایف دولت است که زمینه اجرای این اصل را فراهم نماید و این نیز جزء مهم‌ترین مطالبات جامعه و مردم از دولت و رئیس جمهور به عنوان مسؤول اجرای قانون اساسی می‌باشد.

ممکن است دیدگاه‌ها و ادعاهای متفاوت دیگری هم موجود باشد برای این که بتوانیم یک معیار ثابت و منطقی به دست دهیم تا بشود با آن مطالبات حقیقی مردم را مشخص کرد به گونه‌ای که دیگر جای مجادله و هیاهوی سیاسی نباشد.

از اهداف مهم سازمان صدا وسیما بازتاب و انعکاس دستاوردها نظام مقدس جمهوری اسلامی به مخاطبان وپیگیری مشکلات  با حضور مسئولان استان وشهر می باشد. این برنامه فرصتی برای مخاطبان شبکه استانی صدا است تا پیگیر مطالبات خود باشند

جلب اعتماد مخاطبان از هدفهای دیگر می باشد که این برنامه در همین راستا تهیه می گردد.

برنامه بی تعارف با هدف انعکاس و پیگیری مطالبات مردم با بخشهای متنوع و پاسخگویی مسئولان تهیه و پخش می گردد.

سال تولید: 1395
رای شما
میانگین (8 آرا)
The average rating is 3.75 stars out of 5.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام از شورای شهر و شواری هماهنگی ترافیک سؤال... احمد ۱۳۹۶/۰۳/۳ ۱۱:۰۰

احمد
باسلام از شورای شهر و شواری هماهنگی ترافیک سؤال دارم و آن اینکه به نظر این عزیزان اینکه پیاده روها با زنجیر و بتون مسدود شود صحیح است. اگر کسی ازشهر دیکری به قم بیاید و این شیوه را ببیند نسبت به سطح فرهنگ شهروندی مردم قم چه فکری می کند؟ این توهین به شعور مردم نیست که باید هنگام عبور از پیاده رو از موانع متعدد عبور کنند !!! لطفا به فرهنگ سازی ترافیک بیشتر توجه شود.اینکه برخی رانندگان و موتورسواران به حقوق عابران پیاده در پیاده روها احترام نمی گذارند نباید با وضع محدودیت بیشتر برای عابران همراه باشد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۳/۳ ۱۱:۰۰